Dini güzel sözler - Dini, güzel, veciz,dini en güzel sözler,güzel sözler dini sözler,dini sözler güzel,islami dini sözler,dini güzel sözler resimli,en güzel dini resimli sözler,resimli dini güzel sözler,özlü sözler dini,özlü dini sözler,dini sözler paylaþ,dini anlamlý güzel sözler,dini güzel sözler anlamlý sözler,anlamlý dini güzel sözler      Diğer Sitelerimiz

25000 Veciz Söz

Gri deniz kırlangıcı olarak bilinen deniz kuşu, hayatının ilk beş yılını hiç karaya inmeden uçarak geçirir.

Dakikada 1500 defa kanat çırptığını göz önüne alırsak, gri deniz kırlangıcının bu beş yıl içinde hiç durmadan yaklaşık 400 milyon defa kanat çırptığını kolaylıkla hesaplayabiliriz.

Yaklaşık 85 cm.lik kanat açıklığına sahip olan bu muhteşem havacılar, uçan balıkları havada iken yakalar ve suya konmadan gagalarını suya daldırarak küçük mürekkep balıklarını yutarlar.

Siz hiç, 5 sene süreyle hiç yere inmeden havada kalabilen ve yakıtını yine yere inmeden alabilen insan yapımı uçakların var olduğunu duydunuz mu?

Hayır, asla!

Allah’ü Teâlâ’nın sonsuz güç , kudret ve azametine gösterilebilecek eşsiz bir örnek daha. Gri deniz kırlangıcı, deniz kuşu, uçan balık, Gri deniz kırlangıcının özelliği, Allah'ın kudreti,
Hızlı Sayfa Navigasyonudn : 45695          bugn: 22753          toplam : 64831543


Etiketler